Ważne w podróży – poradnik

Gdańsk. Przewodnik po mieście wolności

Written by sergiusz

W idealnym momencie – tuż przed wakacjami – wyszedł przewodnik po jednym z naszych ukochanych polskich miast. Wydawcą jest Wydział Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Gdańsk. A autorami – no przecież się domyślacie…

a

To nie przypadek, że w ostatnie lato bombardowaliśmy Was zdjęciami z Gdańska. Pracowaliśmy intensywnie nad projektem, który właśnie teraz ujrzał światło dzienne. Jesteśmy z tego bardzo zadowoleni, bo wyszło bardzo nowocześnie, z biglem i w mocno skondensowanej formie. Utrzymanie dyscypliny było chyba największym wyzwaniem, bo o Gdańsku można napisać nie jedną, a sto książek. A sztuką jest zawrzeć w krótkiej, kieszonkowej formie, informacje i emocje stu tomów. To też nasza pierwsza książka, która została przetłumaczona na sześć obcych języków.

Oczywiście jest cały rozdział poświęcony zwiedzaniu Gdańska familijnie. Jeżeli wybieracie się do miasta, które przez całe wieki było największą metropolią Rzeczpospolitej, to nasz przewodnik na pewno Wam się przyda.

Można go sobie już dziś ściągnąć za darmo ze strony urzędu miasta. Po prostu kliknijcie okładkę.

 

Polecamy gorąco!

About the author

sergiusz

Z wykształcenia muzyk, z zawodu dziennikarz, z zamiłowania – podróżnik i bloger. Pisze książki i przewodniki, gra na skrzypcach i altówce, prowadzi imprezy, jest przewodnikiem w Muzeum Narodowym w Warszawie. Świetnie odnajduje się w najdalszym zakątku świata, a z każdej podróży przywozi nowe inspiracje i przepisy na regionalne potrawy.

Leave a Comment

Close