W studio “Pytania na śniadanie” gośćmi Marzeny Rogalskiej i Tomasza Kammela byli popularny aktor „M jak Miłość”, reżyser i podróżnik Tadeusz Chudecki oraz jeden z autorów Dziecka w drodze, redaktor naczelny TURYSTYKI24, dziennikarz, pisarz i podróżnik Sergiusz Pinkwart.

Rozmawialiśmy o pomysłach na spędzenie weekendu majowego w Polsce. Tadeusz Chudecki zaznaczył, że zamiast jechać w popularne i zadeptane Tatry warto poznawać choćby nieodkryte Sudety. Polecał także naturalną i nieskażoną Suwalszczyznę, sprawdzone Pojezierze Mazurskie i swoje rodzinne strony – Pojezierze Drawskie. Sergiusz Pinkwart postawił na konkrety i sprawdzone miejsca, jak wielokrotnie nagradzana w konkursach i rankingach turystycznych Agroturystyka Trzy Świerki, prowadzoną przez uroczą i niezawodną Sławę Tarasiewicz czy nowosądeckie Miasteczko Galicyjskie, które właśnie w weekend majowy inauguruje sezon turystyczny. Wspomniał także o turystyce opartej na nocowaniu w obiektach zabytkowych, jak choćby w przepięknie odrestaurowanym i prowadzonym przez niezwykle gościnnych gospodarzy Pałacu w Wiechlicach.

Program można zobaczyć TUTAJ. A jakie są Wasze pomysły na majowy weekend w Polsce? Właśnie szykujemy ranking i jesteśmy ciekawi Waszych pomysłów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Fill out this field
Fill out this field
Proszę wprowadzić prawidłowy adres email.

Menu