Współpraca na blogu Dziecko w drodze

Nasz blog podróżniczo-parentingowy dzieckwdrodze.com to jeden z najdłużej istniejących i najpopularniejszych blogów o rodzinnym podróżowaniu. Zapraszamy do współpracy!

O blogu:

dzieckowdrodze.com istnieje od 7 lat. To jeden z najdłużej działających i najpopularniejszych blogów o podróżowaniu z dziećmi w Polsce. Wielokrotnie znaleźliśmy się w ogólnopolskich rankingach najbardziej inspirujących i wpływowych blogów podróżniczych. Występujemy jako eksperci w radiu i TV, mamy przyjemność zasiadać w kapitułach jako jurorzy konkursów. Jesteśmy również obecni jako prelegenci i wystawcy na największych w Polsce międzynarodowych targach turystycznych.

Na blogu piszemy o ciekawych miejscach, regionach, o interesujących hotelach i atrakcjach. Od siedmiu lat podróżujemy z naszym synem Wilhelmem, a od prawie dwóch z małą Larą. Dzięki nim na blogu znajduje się wiele informacji, porad i inspiracji związanych z podróżowaniem z dziećmi.

Nasi Czytelnicy to ludzie aktywni, świadomi, wymagający, poszukujący wyjątkowych pomysłów i miejsc na podróż z rodziną. Przeważają wśród nich Czytelniczki z dużych i średnich miast, w przedziale wiekowym 25-45 lat. Nasz blog dociera na pięć kontynentów, najwięcej Czytelników poza Polską mamy w Wielkiej Brytanii, Niemczech, USA i Kanadzie.

O nas:

Zawodowo od ponad 20 lat oboje jesteśmy związani z rynkiem mediów i komunikacji marketingowej, dzięki czemu dysponujemy doświadczeniem i wiedzą niezbędną przy profesjonalnej realizacji projektów na blogu. Za nasze turystyczne publikacje byliśmy nagradzani m.in. Nagrodą Magellana i nagrodą Stowarzyszenia Dziennikarzy Podróżników Globtroter. Przez wiele lat pracowaliśmy w największych ogólnopolskich magazynach – dziennikach, tygodnikach i miesięcznikach. Prowadzimy swoją cotygodniową audycję radiową i jesteśmy częstymi gośćmi programów śniadaniowych i poradnikowych w telewizji. Od 5 lat mieszkamy i pracujemy w Wielkiej Brytanii, gdzie rozwijamy swoje projekty wydawnicze i podróżnicze.

Po wyjazdach na study tour piszemy nie tylko na blogu, ale również publikujemy artykuły w magazynach, z którymi stale współpracujemy. O miejscach, które odwiedziliśmy, opowiadamy także w programach w radiu i telewizji.

W sprawie wspólnych projektów i współpracy po prostu NAPISZ DO NAS.

dzieckowdrodze.com w rankingach najlepszych blogów podróżniczych

Media w których możesz nas czytać i oglądać

2 Komentarze. Zostaw komentarz

  • Hello Kochani. Calkowicie przypadkowo tutaj wparowalem, ale calkowicie nieprzypadkowo do Was pisze. Pewnie dostajecie stosy takich wiadomosci i jest malenkie prawdopodobienstwo, ze moja akurat przeczytacie i jeszcze doradzicie. Lece z trzema dziewczynami do Izraela w terminie od 4-8. Moja prosba wyglada tak, co warto zobaczyc w 4 dni ( co jest realnie do zwiedzenia ). I druga sprawa. Wypozyczanie samochodu spoko?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wprowadzić prawidłowy adres email.

Menu